Цей матч став для Айі Брумермане сотим у складі національної команди, однак перемогою відзначити цю подію не вийшло. В першу чергу із-за гри суперниць, які здобули до цього дві перемоги над черногорками та росіянками. У збірної Латвії в активі була лише одна перемога (над Чорногорією) і в разі ще однієї вона цілком могла вийти на перше місце в групі. Тепер же доведеться чекати закінчення матчу Росія — Чорногорія, тільки після його закінчення стане ясно, який місце в групі займе команд Мартыньша Зибартса і пакувати їй валізи додому або готуватися до 1/8 фіналу.

Перша чверть у латвійських баскетболісток не вийшла. Тільки один раз їм вдалося вийти вперед, а так довелося визнати зверхність суперниць— 10:16.

У другій 10-хвилинці тривала рівна боротьба, латвийкам пару раз вдавалося перехопити лідерство, кілька разів рахунок був рівним, але на велику перерву бельгійки все-таки пішли з мінімальною перевагою— 33:35.

Третя чверть залишилася за підопічними Шталберга у багато завдяки чудовій грі під щитом Анете Штейнберги. Це дозволило команді зробити ривок і перед заключною 10-хвилинкою збірна Латвії вела "7".

На початку останнього відрізку гри Кітія Лакса збільшила перевагу до 53:44, а далі послідував провал: суперниці набрали вісім очок поспіль і скоротили відставання до мінімуму. Завдяки активній грі в захисті і своїм лідерам Еммі Меессеман і Енне Воутерс Бельгія за півтори хвилини до фінальної сирени знову вийшла вперед— 56:58.

Штейберга в атаці зрівняла рахунок, але тут же Воутерс в черговий раз блиснула влучним двоочковим влучанням — 58:60. Взятий Шталбергсом перерву нічого не змінив, баскетболістки боялися взяти на себе ініціативу, все закінчилося черговою втратою і ще одним результативним кидком Воутерс -58:62.

Найрезультативнішим гравцем у складі латвійської команди сьогодні стала Штейнберга, яка набрала 14 очок і зробила 20 підбирань (з командних 35). У бельгійок домінували згадувані Воутерс (17) і Меессеман (16).

Таким чином, Бельгія займає перше місце в групі і виходять безпосередньо в чвертьфінал. Латвія поки йде другою, але тепер її доля в руках збірної Росії. Якщо вона виграє, то команда Шталбергса проходить в плей-офф з третього місця, якщо перемагають черногорки, то тут, як мовиться, можливі варіанти. Аж до дострокової відправки збірної Латвії додому.