Śląsk Football Club

Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin. Znamy zagrożenia dla gospodarzy po skandalicznym incydencie – .

Skandal na meczu. Co dalej dla Śląska?

W meczu pomiędzy Śląskiem a Pogonią wydarzyło się coś, czego nie powinno być na piłkarskich stadionach. Butelka została rzucona w kierunku bramkarza Pogoni, co spowodowało przerwanie meczu.

Komisja Ligi zapowiada szybkie działania w tej sprawie. Po incydencie podczas meczu, Komisja Ligi planuje nadzwyczajne posiedzenie w poniedziałek, aby omówić sprawę.

Chce ona pokazać politykę zero tolerancji dla takich wydarzeń i podjąć ewentualne decyzje przed kolejnym meczem Śląska. Sytuacja jest poważna dla Śląska, który prawdopodobnie zostanie surowo ukarany.

Klub może obawiać się kary finansowej lub zamknięcia części trybun na najbliższy mecz. Komisja Ligi planuje zaznajomienie się z materiałem filmowym, dyskusję oraz wydanie orzeczenia.

Nie jest jeszcze przesądzone, czy Komisja opierać się będzie jedynie na raporcie delegata, czy też poprosi o stanowisko klubów. Co dalej dla Śląska?

Odniesienie się do zaprezentowanej podczas transmisji telewizyjnej powtórki pierwszego rzutu butelką z trybun, a następnie drugiego incydentu, może być kluczowe dla decyzji.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *