Neymar

Zaskakujący powrót Neymara! Rozpoczęły się rozmowy o sensacyjnym transferze –

Sensacyjny powrót Neymara! Rozmowy już trwają.

Neymar prawdopodobnie wkrótce zmieni klub — donosi “Daily Mail”. Z informacji przekazanych przez brytyjski dziennik wynika, że gwiazdor Al-Hilal może powrócić do Brazylii.

Rozmowy z nim miał już rozpocząć Santos, którego piłkarz jest wychowankiem. Neymar dość sensacyjnie zdecydował się na przenosiny do Arabii Saudyjskiej.

W barwach tego klubu Brazylijczyk rozegrał jednak zaledwie pięć spotkań, w których zdobył jednego gola i zaliczył trzy asysty. Później piłkarz nabawił się poważnej kontuzji, która wykluczyła go z gry na bardzo długi czas.

Neymar dochodzi do siebie od października ubiegłego roku, kiedy doznał zerwania więzadła krzyżowego przedniego w lewym kolanie, a następnie przeszedł operację. Jego powrót na boisko może nastąpić w maju.

Z doniesień “Daily Mail” wynika jednak, że wkrótce Brazylijczyk może zmienić klub. Gwiazdor miałby przenieść się z Arabii Saudyjskiej do swojej ojczyzny.

Prezes klubu Marcelo Teixeria rozpoczął już rozmowy z 32-latkiem i mówi się, że przebiegają one pomyślnie” — czytamy. Obecna umowa Neymara z Al-Hilal obowiązuje do 2025 r. “Rozmowa z Neymarem była bardzo szybka, ale zawsze szybkie rozmowy przynoszą dobry efekt” — stwierdził Teixeria.

Zaznaczył przy tym, że aby transfer Brazylijczyka mógł być sfinalizowany, musi on całkowicie wyleczyć kontuzję. Neymar debiutował w dorosłym futbolu właśnie w barwach Santosu w 2009 r. Gdy miał zaledwie 17 lat, jego talent został dostrzeżony przez największe europejskie kluby.

*”Źródło: “Daily Mail”* *Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. * *Bądź na bieżąco!

* *Obserwuj* *nas w Wiadomościach Google. *

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *