Piotr Zieliński

Piotr Zieliński nie będzie wrócił z drużyną do Neapolu. Zamiast niego pojawił się Michał Probierz – .

Pojawił się Michał Probierz. Piotr Zieliński jest już coraz bliżej Interu, do którego ma dołączyć po zakończeniu obecnego sezonu.

W ostatniej kolejce Polak był nawet w Mediolanie przy okazji spotkania Milanu z Napoli (1:0). Na jaw wychodzi coraz więcej szczegółów jego pobytu w Lombardii.

Jak podaje “Tuttosport”, oprócz tego, że miał przejść badania medyczne, to spotkał się również z selekcjonerem reprezentacji Polski Michałem Probierzem, a oprócz tego miał nie wrócić wraz z zespołem do Neapolu. Oprócz tego okazuje się, że pomocnik nie wrócił ze swoim obecnym zespołem do Neapolu.

“Polak, który nie wrócił z drużyną do Neapolu po starciu z AC Milan, spotkał się w Mediolanie z Michałem Probierzem, trenerem swojej reprezentacji, ale co najważniejsze, wczoraj rano przeszedł badania medyczne” – czytamy. Ponadto włoski dziennik zaznacza, że wszyscy z bliskiego otoczenia Zielińskiego zwlekają z oficjalnym ogłoszeniem przenosin do Interu.

Nie chcą, żeby przygoda 29-latka w Napoli zakończyła się źle, choć i tak obecne relacje piłkarza z prezydentem klubu Aurelio De Laurentiisem nie są za dobre. Zawodnik został ostatnio wykreślony z listy graczy uprawnionych do występów w Lidze Mistrzów.

Zieliński w Napoli gra od sierpnia 2016 r. Od tego czasu w barwach obecnego mistrza Włoch rozegrał 356 meczów, strzelił 50 goli i miał 46 asysty. W obecnych rozgrywkach obrońcy tytułu zajmują dopiero dziewiąte miejsce (35 pkt).

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *