Fortuna 1. Liga WordPress Category

Skarb kibica pierwszej ligi: wydanie o wyjątkowych rozgrywkach –

Wyjątkowe wydanie o wyjątkowych rozgrywkach

Nadchodzący sezon Fortuna 1. Ligi jest wyjątkowy. Zawiera dwóch byłych mistrzów Polski, kilku zdobywców Pucharu Polski i tylko trzy kluby, które nigdy nie grały w Ekstraklasie.

Wszystko to sprawia, że obecny sezon jest wyjątkowy. Nasz Skarb Kibica będzie dostępny w punktach sprzedaży prasy wraz z “Przeglądem Sportowym” od 16 do 19 lutego. Wydanie to zawiera informacje o najlepszych polskich drużynach początku XXI wieku – Wisła Kraków, Lechia Gdańsk i Polonia Warszawa, a także dwa kluby z Rzeszowa.

Duże firmy generują duże zainteresowanie rozgrywkami, co przekłada się na ich oglądalność i wartość medialną. “Wydanie „Skarb Kibica I Ligi” jest napakowane informacjami, których kibice potrzebują najbardziej.” W „Skarbie Kibica” znajdą się m.in.

: aktualne kadry wszystkich 18 zespołów z I ligi, zdjęcia grupowe, przewidywane jedenastki na rundę wiosenną, spis transferów, terminarz, historia ligi, statystyki rundy jesiennej, analiza transferów oraz materiał o medialności i rozwoju zaplecza PKO BP Ekstraklasy. Skarb Kibica będzie dostępny punktach sprzedaży prasy wraz z “Przeglądem Sportowym” od 16 do 19 lutego. Subskrybenci “Przeglądu Sportowego” w ramach pakietu Onet Premium będą mogli pobrać Skarb Kibica w formie PDF.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco. Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *