Raków Częstochowa

Właściciel Rakowa Częstochowa wskazuje winnych – .

Wskazał winnych
— Niedawno skończyliśmy spotkanie ze sztabem szkoleniowym i zawodnikami. Poinformowaliśmy wszystkich, że dalej będziemy inwestować w rozwój Dawida Szwargi jako pierwszego trenera — przekazał w serwisie X Michał Świerczewski.

Ale właściciel Rakowa Częstochowa jednocześnie wskazał jako współwinnych obecnej sytuacji piłkarzy. Po serii słabych wyników i coraz mniejszymi szansami na obronę mistrzowskiego tytułu (trzy mecze bez zwycięstwa z rzędu) nad głową trenera Rakowa Częstochowa zebrały się “czarne chmury”.

We wtorek o dalszym losie opiekuna częstochowskiego zespołu poinformował Michał Świerczewski. Właściciel częstochowskiego klubu poinformował za pośrednictwem serwisu X, że Szwarga nadal pozostanie opiekunem Rakowa.

Biznesmen uderzył również w zarząd i piłkarzy. Właściciel Rakowa wskazał winnych
“Niedawno skończyliśmy spotkanie ze sztabem szkoleniowym i zawodnikami.

Poinformowaliśmy wszystkich, że dalej będziemy inwestować w rozwój Dawida Szwargi, jako pierwszego trenera. Przekazaliśmy również, że winę za sytuację, w której się znaleźliśmy, ponosi nie tylko sztab i zarząd, ale również piłkarze i oczekujemy od wszystkich 100 proc.

zaangażowania w jej naprawę” — przekazał Świerczewski. Częstochowianie po 27. kolejkach PKO BP Ekstraklasy zajmują czwartą lokatę w ligowej tabeli ze stratą siedmiu oczek do liderującej Jagiellonii Białystok.

W najbliższą sobotę przy Limanowskiego w hitowym starciu Raków podejmować będzie Legię Warszawa, gdzie doszło we wtorek do ogromnego przewrotu. [Posadę stracił Kosta Runjaić, a wszystko wskazuje na to, że stery w zespole przejmie Goncalo Feio.

bójce z kierownikiem drużyny.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *