soccer

Nowy standard w Barcelonie: Kluczowy szczegół, którego brakowało od lat –

Barcelona wyznacza nowy standard w Europie, zachwycili się Hiszpanie. Robert Lewandowski nie strzelił gola, ale był kluczowym piłkarzem.

Hiszpańskie media były zachwycone grą mistrzów kraju. Xavi wyprzedził Luisa Enrique i podnieśli się po stracie dwóch goli w trzy minuty.

Wrócili ze świetnym golem Raphinhi i główce Christensena. Dziennikarze “Mundo Deportivo” podsumowują emocjonujące starcie.

Dziennikarze “SPORT-u” podkreślają, że Barcelona pokazała swoje DNA, a zespół Xaviego przewyższył we wszystkim graczy Luisa Enrique. Radio wskazuje na świetne posunięcie szkoleniowca, który w drugiej połowie wprowadził do gry duńskiego defensora, kilkadziesiąt sekund po pojawieniu się na boisku zdobył decydującą bramkę dla Barcelony.

Ważnym momentem środowego meczu była indywidualna akcja Roberta Lewandowskiego, po której pierwszego gola zdobył Brazylijczyk Raphinha. Hiszpańscy komentatorzy uważają, że polski napastnik był jednym z kluczowych graczy sukcesu Barcelony, choć nie wspiął się na szczyt swoich możliwości.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *