Stal Gorzów

Jakub Miśkowiak wyjaśnił dlaczego forma się wahala przed sezonem – .

Jakub Miśkowiak dołączył do ebut.pl Stali Gorzów przed sezonem 2024. Pomimo intensywnego treningu na stadionie im. Edwarda Jancarza, nie osiągał na początku sezonu oczekiwanej formy, co niezadowalało miejscowych kibiców.

Miśkowiak tłumaczył, że efekt ten wynika z eksperymentów oraz ciągłego poszukiwania odpowiedniej prędkości na torze, dostosowanej do ustawień indywidualnych zawodników. Pogoda jest istotnym czynnikiem wpływającym na treningi. Zmienność warunków atmosferycznych utrudnia ustalenie optymalnych ustawień dla jazdy.

Miśkowiak wyraził nadzieję na stabilizację pogody, co pozwoliłoby mu lepiej przygotować się do zawodów. Miśkowiak został ciepło przyjęty w gorzowskim środowisku. Czuje się dobrze w drużynie, co potwierdzają opinie osób z jego otoczenia.

Uważa, że tor w Gorzowie jest świetny i lubi na nim jeździć, ale zdaje sobie sprawę z konieczności ciężkiej pracy, by osiągnąć sukces. Podczas treningów Miśkowiak otrzymuje cenne wskazówki od Grega Hancocka, który niedawno dołączył do ebut.pl Stali Gorzów w roli trenera. Słowa mistrza motocyklowych zmagań są dla niego niezmiernie wartościowe, co motywuje go do ciągłego doskonalenia umiejętności.

Miśkowiak podsumowuje, że chce wyciągać jak najwięcej wniosków z doświadczeń i wskazówek, aby dalej się rozwijać.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *