Cellfast Wilki Krosno

Ten sam tekst w języku polskim. Maksymalnie 16 słów.

Co z niedzielnym meczem? 14 kwietnia zaplanowano inaugurację Metalkas 2. Ekstraligi. W jednym ze spotkań Energa Wybrzeże Gdańsk ma zmierzyć się z Cellfast Wilkami Krosno.

Kibice zastanawiali się czy mecz dojdzie do skutku, ponieważ w miniony weekend nie udało się odjechać memoriału Henryka Żyty, pomimo świetnych warunków atmosferycznych. Jak poinformował nas Rafał Sumowski, rzecznik klubu znad morza, sytuacja jest już opanowana i premierowe spotkanie nie jest zagrożone. Memoriałowej imprezy nie udało się odjechać ani w sobotę ani w niedzielę. Szczególnie niezrozumiała dla wielu fanów była decyzja o odwołaniu zawodów w tym drugim terminie, ponieważ słupki rtęci oscylowały w okolicach 25 stopni Celsjusza.

Tymczasem, pomimo idealnej pogody, na torze pojawiła się błotnista maź przez którą organizatorzy byli zmuszeni wywiesić białą flagę. Tym samym pod znakiem zapytania stanęło niedzielne starcie Metalkas 2. Ekstraligi pomiędzy Energa Wybrzeżem Gdańsk a Cellfast Wilkami Krosno. – Stan nawierzchni jest obecnie bez zarzutów – przekazał nam Sumowski.

– Wszelkie prace związane z nawierzchnią po odwołanym Memoriale zostały zgłoszone do Ekstraligi i GKSŻ, wykonane za ich pełną wiedzą. We wtorek treningowe kółka kręcili juniorzy, natomiast na czwartek i piątek przewidziane są kolejne treningi, w większym składzie. Tak więc wygląda na to, że nic nie stoi na przeszkodzie w rozegraniu niedzielnej potyczki. – Serdecznie zapraszamy kibiców na niedzielne spotkanie z Cellfast Wilkami – mówi Rafał Sumowski.

Mecz zaplanowany został na niedzielę, 14 kwietnia. Start pierwszego wyścigu o godzinie 14:00.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *