Natan Marcoń

Znany freak fighter szokuje. “Największa tragedia. Płakałem przez trzy dni” –

Największa tragedia. Płakałem przez trzy dni. Natan Marcoń, polski influencer oraz zawodnik FAME MMA, opublikował na Instagram Stories dwie zagadkowe i niepokojące relacje. W jednej z nich napisał: “Stała się największa tragedia związana ze mną.

[…] Płakałem przez trzy dni”. Bez dodatkowych wyjaśnień na swoim profilu influencer nie ujawnił dokładnych okoliczności ani czy to dotyczy życia prywatnego czy internetowej kariery. Mimo wnikliwych spekulacji i czasu poświęconego na uwidocznienie negatywnych zachowań innego zawodnika, komunikat Marcońa nie wzbudził znacznego zainteresowania. Społeczność internetowa było bardziej zainteresowana inną osobą, o której wtedy było głośno.

Teraz sam Marcoń zamieścił zagadkowy wpis na swoim profilu na Instagramie, niepotwierdzone jest jednak powiązanie tego z oskarżeniami wobec innej osoby. W swoim wpisie Marcoń zobowiązał się do szczerości i powiedział: “Pomimo że jestem mężczyzną, to płakałem przez 3 dni”. Nadal nie jest jasne, o co dokładnie chodzi. Warto też przypomnieć, że niedawno Natan Marcoń miał nietypową sytuację z uczniami liceum, którzy zakłócali spokój jego i jego mamy pod blokiem i doprowadzili do bójki, ale nie jest jasne, czy to ma związek z obecną sytuacją.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *