Miami Inter

Leo Messiego’s amazing goal! He hit it so hard, there was nothing to collect [VIDEO] –

Jednym z bohaterów dzisiejszego spotkania był Leo Messi, który zdobył niesamowitego gola na 2:1. Wynik meczu został ustalony przez inną byłą gwiazdę europejskiego futbolu, Luisa Suareza. Nasza drużyna przez pierwsze minuty przegrywała 0:1 po golu Erika Thommy’ego. Jednak jeszcze przed przerwą gościom udało się doprowadzić do wyrównania.

Do bramki piłkę skierował Diego Gomez, wykorzystując doskonałe podanie od Messiego. Krótko po przerwie, Argentyńczyk ponownie popisał się asystą, a następnie strzelił swoje piąte ligowe trafienie w tym sezonie. Przed ponad 75 tysiącami fanów, którzy zapełnili trybuny Arrowhead Stadium, mistrz świata z Kataru zaprezentował niesamowity strzał z dalekiej odległości, umieszczając futbolówkę tuż pod poprzeczką. Po raz kolejny Thommy wprowadził swój zespół na prowadzenie.

Jednak ostateczny cios zadali piłkarze z Miami. W 71. minucie Suarez zdobył swojego szóstego gola w obecnym sezonie ligowym, wykorzystując podanie od Gomeza i pokonując Tima Melię z bliska. Trener Interu, Gerardo Martino, powiedział: “Bardzo ważne było dla nas wyjście z serii remisów, porażek i popełnianych błędów. Udało nam się to zrobić, dzięki czemu odzyskaliśmy poczucie, że możemy zdobyć komplet punktów pod koniec długiego, trudnego tygodnia.”

Dzięki wygranej, jego zespół jest liderem Konferencji Wschodniej z 15 punktami na koncie, tak jak New York Red Bulls, który rozegrał o jeden mecz mniej. W następnej kolejce Messi i spółka zmierzą się z Nasville SC.