Serie A Football

Beniaminek zatrzymał Inter! Sześć bramek w meczu Milanu, zawód w Neapolu –

Po raz kolejny na boiskach Serie A miało miejsce wiele dramatycznych wydarzeń. SSC Napoli tylko zremisowało u siebie z Frosinone. US Sassuolo i AC Milan zdobyli po sześć bramek, a Inter Mediolan nie wykorzystał wielkiej szansy. Spotkanie w Udine zostało przerwane w 71. minucie, gdy zasłabł Evan Ndicka z AS Roma.

Badania wykluczyły zawał serca, co było szczęśliwym zakończeniem. Neapolitańczyków znów żegnały gwizdy z trybun. AC Milan pogrzebał resztki nadziei w walce o mistrzowski tytuł, tylko zremisowując z walczącym o utrzymanie Sassuolo. Inter również sensacyjnie zatrzymało się z Cagliari, co oznacza, że może zapewnić sobie Scudetto w następnej kolejce.

Mecz Udinese – AS Roma został przerwany i odwołany po zasłabnięciu Evan Ndicka, który trafił do szpitala. Na szczęście badania wykluczyły zawał serca. Gospodarzy na prowadzenie w meczu Napoli – Frosinone wyprowadził Roberto Pereyra, a w drugiej połowie odpowiedział Romelu Lukaku. W meczu Sassuolo – AC Milan oglądaliśmy Nicołę Zalewskiego.

SSC Napoli stracił punkty w meczu z Frosinone, zremisowując 2:2. Kibice byli zawiedzeni Alexem Meretem, który popełnił błąd przy wyprowadzaniu piłki. Sześć bramek obejrzeli kibice na meczu Sassuolo – AC Milan, gdzie długo zanosiło się na sensację. Następna kolejka może przynieść postawienie pieczęci na mistrzowskim tytule.

Inter zremisował z Cagliari 2:2, mimo dwukrotnego prowadzenia. Match z Cagliari można określić jako pechowy, z uwagi na dwukrotny remis przeciwnika. Najbliższa kolejka może przynieść rozstrzygnięcie w walce o mistrzostwo.