Novak Djoković

Djoković wytrzymał. Furia tenisisty na korcie [WIDEO] –

Furia tenisisty na korcie [WIDEO]

Novak Djoković, wściekły podczas przegranego meczu z Casperem Ruudem 4:6, 6:1, 4:6 w półfinale turnieju ATP Masters 1000 w Monte Carlo, wrzasnął do jednego z kibiców “Zamknij się!”. W zeszłym sezonie lider rankingu ATP odpadł z imprezy w trzeciej rundzie. W finale turnieju Ruud zmierzy się ze Stefanosem Tsitsipasem. Doświadczony tenisista wrócił po przerwie do rywalizacji na turniej w Monte Carlo z powodzeniem.

Po zwycięstwach nad: Romanem Safiullinem, Lorenzo Musettim i Alexem de Minaurem Djoković awansował do drugiego w sezonie półfinału. W nim trafił na Caspera Ruuda, jednego z najlepszych specjalistów od gry na mączce, z którym ma doskonały bilans – serb pokonał Norwega pięciokrotnie i za każdym razem bez straty seta. Gwiazdor na konferencji prasowej przyznał, że brak tytułu sprawia, że nie jest to dla niego najbardziej udany sezon. W ostatnim czasie mówiło się o tym, że Djoković może w najbliższych sezonach pracować bez głównego trenera, jednak teraz w mediach pojawiło się nowe nazwisko – bardzo dobrze znane w zawodowym tenisie.

Mowa o Judy Murray, czyli matce Andy’ego.