Magda Linette

Magda Linette gotowa do starcia z rywalką. Czy Polka może zaskoczyć? –

Polska tenisistka, Magda Linette, będzie miała drugi mecz z Serbką Nataliją Stevanović lub Rosjanką Anną Blinkową. Linette wygrała sześć z szesnastu rozegranych meczów w 2024 roku. Ostatnio doszła do trzeciej rundy w Charleston, gdzie przegrała z piątą rakietą świata, Jessicą Pegulą. Następnie wzięła udział we francuskim Rouen, gdzie wygrała pierwszą rundę meczu z 155. w rankingu Elsą Jacquemot.

Po wyrównanym początku, Linette wygrała pierwszy set 7:5 i drugi 6:1. Teraz czeka na drugą rundę turnieju rangi WTA 250, który jest rozgrywany na kortach ziemnych w hali. Linette ma dzień odpoczynku przed swoim kolejnym meczem. Jej przeciwniczka zostanie wybrana w meczu między Serbką Nataliją Stevanović (204.

WTA) i Rosjanką Anną Blinkową (45. WTA), które odbędzie się o godzinie 11:00 we wtorek 16 kwietnia. W tej rywalizacji Blinkowa jest faworytką, co potwierdza jej miejsce w rankingu oraz ósme miejsce w rankingu startowym zawodów. Blinkowa ma na swoim koncie kilka sukcesów, w tym półfinał debla na US Open w 2020 roku oraz wygraną na Transylvania Open w 2022 roku.

Magdalena Linette zagrała z Serbką raz wcześniej i wygrała 6:1, 3:6 w 2019 roku. Termin drugiego meczu Linette nie jest jeszcze znany.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *