Łukasz Różański

Mistrz świata zagra z koszmarem Polaków. “Lepiej nie mrugać” –

Łukasz Różański, mistrz świata organizacji WBC w wadze bridger, przygotowuje się do obrony tytułu w starciu z Lawrence’em Okoliem, które odbędzie się 24 maja w Rzeszowie. Różański podkreśla trudność utrzymania mistrzostwa i konieczność odpowiedniego przygotowania do walki z Okolim, który jest specyficznym i trudnym rywalem. Mistrz wyraża nadzieję, że jego kibice wspierający go w Rzeszowie pomogą mu osiągnąć sukces.

Różański nie obawia się wyzwań, ale narzeka na rzadkość organizowanych walk i trudność utrzymania mistrzostwa. Jego następnym przeciwnikiem jest Okolie, a mistrz chce udowodnić, że potrafi pokonać tak silnego rywala. Liczy również na wsparcie pięciu tysięcy kibiców, którzy staną po jego stronie.

Mistrz przyznaje, że walka z Okoliem będzie najtrudniejszym sprawdzianem w jego karierze bokserskiej. Podkreśla również piękno sportu, które zawiera nieprzewidywalność i niespodzianki. Różański wyraża gotowość do unifikacji tytułów, jeśli pojawi się taka możliwość, a także możliwość powrotu do kategorii ciężkiej w przyszłości.

Mistrz podkreśla, że jego kariera wymagała cierpliwości i zaangażowania, a częstsze organizowanie walk byłoby dla niego korzystne. Podsumowując, Różański kładzie nacisk na trudności utrzymania mistrzostwa, konieczność odpowiedniego przygotowania do walki z Okolim oraz nadzieję na wsparcie kibiców podczas jego obrony tytułu w Rzeszowie.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *