Juergen Klopp

Koniec! Liverpool wyrzucony z Ligi Europy. Bolesne pożegnanie Juergena Kloppa –

Bolesne pożegnanie Juergena Kloppa. Wielkiego powrotu nie było! Liverpool wygrał w Bergamo 1:0, ale sensacyjna porażka 0:3 w pierwszym meczu zaważyła o odpadnięciu piłkarzy Jurgena Kloppa z Ligi Europy.

Dla Niemca był to ostatni mecz w roli trenera Liverpoolu w meczu europejskich pucharów. Porażka The Reds oznacza też kryzysową dla angielskich klubów sytuację. W pozostałych czwartkowych meczach Ligi Europy również nie brakowało emocji.

Z rozgrywkami pożegnała się legendarna drużyna z Mediolanu. Piłkarzy Jurgena Kloppa pogrążył Gianluca Scamacca, który zdobył niezwykle ważne bramki na 1:0 i 2:0. Przegrana 19-krotnych mistrzów Anglii nie była przypadkowa, bowiem trzy dni później The Reds przegrali u siebie ponownie.

Tym razem gospodarzy zaskoczyli piłkarze Crystal Palace, którzy wygrali 1:0. Fani triumfatora Ligi Mistrzów z 2019 r. mieli jednak nadzieje na odwrócenie losów dwumeczu w Bergamo i na odrobienie trzybramkowej straty z pierwszego meczu. W drugim półfinale zagra AS Roma, która niespodziewanie łatwo poradziła sobie z Milanem w dwumeczu, wygrywając 3:1.

Rzymianie zagrają o finał z Bayerem Leverkusen, który zremisował z West Hamem w Londynie 1:1. Zaliczka 2:0 z pierwszego meczu dała awans Aptekarzom po wygraniu dwumeczu 3:1.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *