Wrocław Soccer Club

Śląsk Wrocław czeka na rewolucję. Jacek Sutryk zwycięża w wyborach –

Jacek Sutryk wygrywa wybory na stanowisko prezydenta Wrocławia w drugiej turze wyborów samorządowych. Zdobył aż 67,8 proc. głosów, pokonując swoją kontrkandydatkę Izabelę Bodnar. Jego zwycięstwo ma znaczenie dla Śląska Wrocław, ponieważ już wcześniej zapowiedział chęć sprywatyzowania klubu, aby ten mógł pozyskiwać środki na swoją działalność z rynku komercyjnego.

Planuje kontynuować prywatyzację piłkarskiego Śląska Wrocław, szukając prywatnego właściciela, który zagwarantuje finansowanie klubu. Stanowisko prezydenta Wrocławia utrzymał Jacek Sutryk, który zapowiedział, że w klubie dojdzie do rewolucji. Jego kontrkandydatka Izabela Bodnar zdobyła 32,2 proc. głosów.

Niespodziewane zwycięstwo Jacka Sutryka oznacza złe wiadomości dla Śląska Wrocław, ponieważ zapowiada on prywatyzację klubu, aby ten mógł zdobywać fundusze z sektora komercyjnego. Jacek Sutryk wypowiedział się o planowanej prywatyzacji klubu na portalu X oraz w krótkim filmiku, podkreślając, że ma nadzieję znaleźć prywatnego właściciela, który będzie finansował klub. Zapowiedział kontynuację prywatyzacji piłkarskiego Śląska Wrocław, ale tylko pod warunkiem, że klub znajdzie prywatnego właściciela, który zapewni finansowanie klubu.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *