Napoli

Właściciel Napoliego jest zły! Planuje “czystkę” w zespole –

Włoskie media przewidują, że w zespole Napoli może dojść do znacznych przetasowań. De Laurentiis jest zdecydowany na przeprowadzenie zmian, które mają na celu poprawę sytuacji klubu. Piotr Zieliński, który od dłuższego czasu negocjuje z Interem Mediolan, najprawdopodobniej opuści Napoli latem. Włoskie media sugerują również, że Victor Osimhen, największa gwiazda zespołu, może przenieść się do Paris Saint-Germain.

Oznacza to, że również tacy gracze jak Chwicza Kwaracchelia i Giovanni Di Lorenzo mogą opuścić klub. Włoski biznesmen nie zamierza jednak oddawać swoich zawodników za darmo. Kluczowe dla potencjalnych transferów będą nie tylko chęci piłkarzy, ale także atrakcyjne oferty z innych klubów. De Laurentiis nie zatrzyma nikogo na siłę, jeśli pojawią się korzystne propozycje.

“La Gazzetta dello Sport” informuje, że De Laurentiis wyciągnął wnioski z negocjacji dotyczących nowego kontraktu Osimhena. Próby zatrzymania Nigeryjczyka doprowadziły do konfliktów w szatni. Napoli będzie walczyć do końca sezonu o miejsce w europejskich pucharach. W najbliższą niedzielę zagrają z Romą.

Przed tym spotkaniem nie planuje się karnego zgrupowania drużyny, co jest ważnym sygnałem dla zawodników.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *