Krzysztof Iwańczuk

Krzysztof Iwańczuk nie żyje. Polska siatkówka poniósła wielką stratę – informuje

Krzysztof Iwańczuk, wieloletni prezes Lubelskiego Związku Piłki Siatkowej oraz członek Zarządu PZPS, zmarł niedawno, co stanowi poważną stratę dla polskiej siatkówki. Polski Związek Piłki Siatkowej potwierdził tę smutną wiadomość na swojej stronie internetowej. W ślad za tym, kondolencje po śmierci działacza złożył m.in. europoseł Ryszard Czarnecki.

Krzysztof Iwańczuk przez lata pełnił funkcję prezesa Lubelskiego Związku Piłki Siatkowej, aktywnie działając na rzecz rozwoju tej dyscypliny. Ponadto, organizował wiele turniejów młodzieżowych i troszczył się o młodzież. Z jego zgonem wiąże się ogromna utrata dla całej siatkarskiej społeczności, co zostało podkreślone w oświadczeniu na stronie PZPS.

W mediach społecznościowych pojawił się także komunikat Wojewódzkiego Związku Piłki Siatkowej w Lublinie, który opisał długoletnie zaangażowanie Iwańczuka w lubelską siatkówkę. Wspomniano o jego osiągnięciach jako zawodnika, sędziego i działacza, a także o jego zaangażowaniu w sprawy dzieci i młodzieży oraz w propagowanie siatkówki wśród najmłodszych.

Euro poseł Ryszard Czarnecki podzielił się kondolencjami na platformie internetowej X (dawniej Twitter), podkreślając zaangażowanie zmarłego w pomoc dla dzieci i młodzieży oraz jego niezawodne wsparcie dla wszystkich. Jego zaangażowanie zostanie szczególnie zapamiętane.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *