Wiedźmin

Weź udział w wyjątkowej aukcji na rzecz WOŚP – Możesz zostać bohaterem w grze Wiedźmin 4 Polaris!

CD Projekt RED, twórcy kultowej serii gier o Wiedźminie, wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy poprzez wyjątkową aukcję na Allegro. W ramach finału WOŚP, organizowanego w celu zebrania funduszy na “Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych”, firma oferuje fanom szansę wzięcia udziału w sesji motion capture do nowego projektu “Wiedźmin Polaris”. Licytujący mogą zaoferować wsparcie finansowe i jednocześnie otrzymać szansę na zostanie częścią ekipy tworzącej nową odsłonę gry.

Miejsce sesji motion capture to Jagiellońska 74, a zwycięzca otrzyma pakiet gadżetów od twórców gry oraz będzie mógł zobaczyć pracę nad animacjami i proces tworzenia gry od kulis. Cena wejścia do świata Wiedźmina przekroczyła już 10 tys. zł, a licytacja kończy się 9 lutego 2024 r. Cały dochód z aukcji zostanie przekazany na konto WOŚP.

Warto zaznaczyć, że CD Projekt RED regularnie angażuje się w działalność charytatywną, poprzez przekazywanie na licytację przedmiotów związanych z serią Wiedźmin. Inicjatywa pokazuje zaangażowanie branży gier wideo w działalność charytatywną, co zaangażowuje także społeczność graczy. Dzięki takim działaniom fani gier mają możliwość wesprzeć ważny cel i jednocześnie uczestniczyć w swojej ulubionej grze.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *