Ludovic Obraniak

Ludovic Obraniak attacks a great coach. “I ate rubble and stones” – Sports Review

Ludovic Obraniak, były reprezentant Polski, niedawno wywołał pewne poruszenie w środowisku piłkarskim. Po próbie pracy jako trener, szybko napotkał na trudności, za które obwinia selekcjonera Francuzów. Uważa, że to właśnie przez niego nie mógł prowadzić zespołu z ławki rezerwowych, co było głównym powodem problemów.

Obraniak wyraził swoje rozczarowanie faktem, że jego krytyka mistrza świata i aktualnego selekcjonera reprezentacji Francji, Deschampsa, spotkała się z gwałtownymi reakcjami. Wypowiadał się o tym w podcaście “Ballon, Main, Corps”, opowiadając o swoim doświadczeniu jako trener Le Touquet ACD w latach 2021-2022.

Podczas swojej pracy z zespołem Le Touquet ACD, Obraniak spotkał się z trudnościami, których przyczyną jego zdaniem był selekcjoner. Twierdzi, że nie był w stanie normalnie pracować z drużyną i odczuwał ciągłe kary, za co wini Deschampsa.

Obecnie Obraniak pracuje jako ekspert w jednej z francuskich stacji i rozważa możliwość podjęcia pracy w roli dyrektora sportowego.

Ludovic Obraniak podkreśla, że jego krytyczne słowa wobec Deschampsa spowodowały dla niego wiele problemów i nie pozostały bez konsekwencji.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *