Znicz Pruszków

Reprezentant Polski powraca do I ligi po 18 latach –

Były reprezentant Polski pozostawał bez klubu od lipca 2023 r., gdy rozstał się z Wieczystą Kraków. 37-letni pomocnik wróci do zespołu, w którym stawiał pierwsze kroki w seniorskim futbolu. Wcześniej występował w Zniczu Pruszków, klubie, którego jest wychowankiem. Teraz wszystko wskazuje na to, że dziewięciokrotny reprezentant Polski znów zagra w zespole występującym obecnie w I lidze.

Latem 2023 r. pomocnik rozstał się z Wieczystą Kraków. Nie mógł liczyć na regularne występy w klubie z Małopolski ze względu na poważną kontuzję więzadeł krzyżowych. W styczniu Majewski rozpoczął treningi ze Zniczem, a teraz najprawdopodobniej zwiąże się z klubem kontraktem. Drużyna Mariusza Misiury była skazywana na spadek na trzeci poziom rozgrywkowy, tymczasem po 19 kolejkach zajmuje 13. miejsce i ma przewagę sześciu punktów nad strefą spadkową.

Radosław Majewski ma pomóc zespołowi w zapewnieniu sobie utrzymania na zapleczu Ekstraklasy. 37-latek w swojej karierze grał dla Znicza, Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski, Polonii Warszawa, Nottingham Forest, Huddersfield Town, AS Veria, Lecha Poznań, Pogoni Szczecin, Western Sydney Wanderers i Wieczystej Kraków. W kadrze wystąpił w dziewięciu spotkaniach. Debiutował jeszcze w 2008 r., a po raz ostatni dla Biało-Czerwonych zagrał w 2013 r. w meczu z Ukrainą (1:3).

Jak informuje TVP Sport, Majewski ma podpisać jeden z ostatnich profesjonalnych kontraktów właśnie w Pruszkowie. Nie wiadomo, jak długo obowiązywać ma jego umowa ze Zniczem. *Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. * *Bądź na bieżąco!

* *Obserwuj* *nas w Wiadomościach Google. *

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *