Adamek

Grzmi: Tomasz Adamek pcha się w gips. Dostał odpowiedź. “Uspokój się” – .

Otrzymał odpowiedź. “Uspokój się” – mówi Adamek w wywiadzie na kanale “KOLOSEUM”. “Rzymska klatka, gołe pięści” – te słowa zapoczątkowały kontrowersję między Adamek i Roślikiem. Adamek odpowiedział na zaczepki Ferrariego wcześniej, jeszcze przed wygraną walką z Mamedem Chalidowem na gali XTB KSW EPIC.

Można powiedzieć, że Adamek nieco uprzedził fakty, ponieważ skomentował zaczepki Ferrariego jeszcze przed jego najnowszymi wpisami na temat Adameka. Od dłuższego czasu mówi się o potencjalnej walce Roślika z legendarną sportów walki, zaczepki pojawiły się zarówno w mediach społecznościowych, jak i programach na żywo. Adamek nie jest zainteresowany walką w formule MMA, co skomentował w wywiadzie na kanale “KOLOSEUM”. Jego odpowiedź na zaczepki Ferrariego brzmiała kategorycznie: “Uspokój się, przestań.

Przecież on nic nie umie”. Mówił także o braku zainteresowania podjęciem rzekomej walki. Wydaje się, że walka między Adamekiem a Ferrarim wkrótce nie nastąpi. Mimo to, kontrowersja wciąż jest tematem dyskusji w środowisku sportowym.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *