Nikola Grbić

Jakub Bednaruk o trudnościach ZAKSY i spadku drużyny Czarnych Radom z PlusLigi –

Jakub Bednaruk wyraził swoje opinie na temat kryzysu ZAKSY. Zauważył, że zespół doświadczył wielu problemów, co doprowadziło do załamania i utraty możliwości odbudowy. Mówił o braku pożaru w oczach zawodników i o potrzebie budowania formy i ducha zespołu przez długie miesiące.

Zauważył, że coś się wypaliło i drużyna straciła możliwość odbudowy. Jego zdaniem ZAKSA zdoła się pozbierać w kolejnym sezonie, a reprezentanci Polski będą gotowi do walki o olimpijski medal. Bednaruk podkreślił, że sytuacja ZAKSY nie jest tragiczna, chociaż jest przykra i bolesna.

Zaznaczył, że w nowym sezonie będą nowi zawodnicy, prezes i trener, co niesie nadzieję na powrót zespołu do walki o najwyższe cele. Wyraził również przekonanie, że Nikola Grbić będzie umiał odpowiednio pracować z graczami i odbudować ich po trudnym sezonie. Ponadto Bednaruk wypowiedział się na temat Czarnych, stwierdzając, że zasługują oni na grę w PlusLidze, i wyraził nadzieję na ich powrót do tej ligi.

Wypowiedział się również na temat systemu obowiązującego w play-off, twierdząc, że może on sprzyjać niespodziankom, ale jednocześnie uważa, że najlepsza czwórka ligi po rundzie zasadniczej powinna awansować do półfinałów, a w finale powinny zagrać zespoły Jastrzębia i Zawiercia, które prezentują najrówniejszą formę. Na koniec zachęcił czytelników do obserwowania strony w Wiadomościach Google.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *