EA FC 24

13-latkowie rywalizują z najlepszymi. “Jak ma się smykałkę, jest szansa” –

Bartosz “bejott” Jakubowski opowiada w ostatnim odcinku Misji Sport o najmłodszych talentach, jakich spotkał w swojej karierze esportowca. Zaznacza, że młodzi gracze już w wieku 13-14 lat potrafią rywalizować z najlepszymi.

Dzieli się spostrzeżeniami na temat wieku zawodników esportowych, wskazując, że w niektórych dyscyplinach takich jak League of Legends, kariery zaczynają się wcześnie i kończą w wieku około 25-26 lat, kiedy zawodnicy przechodzą na inne stanowiska. Natomiast w przypadku gry wirtualnej “kopanki”, czyli EA FC 24, istnieje szansa na osiągnięcie sukcesu również startując nieco później, pod warunkiem posiadania odpowiednich umiejętności.

Podczas udziału w najnowszym odcinku Misji Sport, Bartosz “Bejott” Jakubowski wypowiada się na temat kulis działania esportowej branży. Pytany o minimalny i maksymalny wiek występujący w grach, podkreśla, że trudno jest jednoznacznie zdefiniować wiek graczy esportowych.

Wskazuje, że nawet startując nieco później, jeśli posiadają odpowiednie umiejętności, istnieje szansa na osiągnięcie sukcesu w gamingowym świecie. Dzieli się swoimi doświadczeniami z młodymi talentami, zaznaczając, że spotykał młodych graczy w wieku 13-14 lat, którzy już potrafili rywalizować z najlepszymi.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *