Real Madryt

Kosmiczny mecz w Madrycie! Sześć goli w hicie. I to jakich! –

Real Madryt zremisował 3:3 z Manchesterem City w meczu Ligi Mistrzów. Mecz był pełen zwrotów akcji, pięknych podań, efektownych bramek i błędów bramkarzy.

Federico Valverde uratował remis w końcowym fragmencie spotkania efektownym wolejem. Wcześniej Real Madryt wygrał dwumecz oraz trzy kolejne starcia w LaLidze, podkreślając dobrą formę.

Manchester City również przeszedł do ćwierćfinału po pokonaniu Kopenhagi w dwumeczu. Ancelotti stwierdził, że jego drużyna wyciągnęła wnioski po zeszłorocznej porażce.

Mecz był pełen zwrotów akcji, a obrońcy Manchesteru City zablokowali zapędy Realu. W 12. minucie Eduardo Camavinga strzelił bramkę z dystansu, a w 14. minucie Vinicius Junior asystował przy drugiej bramce.

Ostatecznie mecz zakończył się remisem 3:3. Arsenal również zremisował 2:2 z Bayernem w drugim wtorkowym ćwierćfinale.