Paris Saint-Germain

Robert Lewandowski namawiany na transfer. Wielki hit –

To byłby wielki hit. Paris Saint-Germain miał wielką ochotę na zatrudnienie Roberta Lewandowskiego, a niemały w tym udział miał Kylian Mbappe.

Jak informują WP SportoweFakty mistrz świata z reprezentacją Francji starał się namówić Polaka na transfer do Paryża. Według doniesień WP SportoweFakty, polski napastnik był o krok od przenosin do Paris Saint-Germain.

Nie był to jednak przypadek. PSG, w desperackim poszukiwaniu kolejnej światowej klasy gwiazdy, bardzo chciało pozyskać snajpera Bayernu, a nawet zaangażowało Kyliana Mbappe, aby przekonać Lewandowskiego do transferu.

Lewandowski był już w zaawansowanych rozmowach z FC Barceloną i przygotowywał się do swojego przejścia do Katalonii. W tym samym czasie, PSG podjęło próbę przekonania kapitana reprezentacji Polski do zmiany kierunku.

Zdecydowanie PSG było wyraźne. Prezes klubu, Nasser Al-Khelaifi, sam prowadził rozmowy z polskim napastnikiem, stawiając wszystko na jedną kartę, aby przekonać go do dołączenia do jego zespołu.

Francuska supergwiazda, Kylian Mbappe, spotkał się z Lewandowskim podczas festiwalu filmowego w Cannes w maju 2022 r. Mimo długich rozmów, nawet on nie zdołał przekonać polskiego piłkarza do zmiany decyzji. Ostatecznie, polski napastnik zdecydował się na przenosiny do Barcelony.

Mimo że Lewandowski obrał już kurs na Barcelonę, PSG do ostatniej chwili żywiło nadzieję na skuteczne przekonanie Polaka. Ostatecznie jednak polski napastnik zdecydował inaczej, zamykając rozdział spekulacji transferowych.

*Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. * *Bądź na bieżąco!

* *Obserwuj* *nas w Wiadomościach Google. *

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *