Liga Mistrzów

Real – Manchester City. Transmisja meczu online i TV. Gdzie oglądać? –

Transmisja meczu online i TV. Gdzie oglądać? Real Madryt — Manchester City to spotkanie ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów. Bez wątpienia rywalizacja obu zespołów to prawdziwy hit tego etapu rozgrywek.

Teoretycznie faworytem jest zespół z Premier League, jednak Hiszpanie mają wszelkie argumenty do tego, by przebrnąć do półfinału rozgrywek. To zapowiada nam niezwykle fascynujący dwumecz. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Hiszpanie również mogą pochwalić się stabilną dyspozycją, będąc liderem La Liga i wyprzedzając Barcelonę ośmioma punktami.

Możemy być pewni, że fanów czekają emocje do ostatnich minut rewanżowego spotkania. Platforma oferuje sześć kanałów Polsat Sport Premium 1-6, na których pokazywane są mecze najważniejszych rozgrywek klubowych na świecie w każdy wtorek i środę. Poszczególne spotkania poprzedzone są programami, w których eksperci komentują bieżące wydarzenia dotyczące konkretnych drużyn. Fani mogą również liczyć na pomeczowe analizy, skróty i programy poświęcone rozgrywkom.

Oprócz kanałów telewizyjnych dostępna jest również platforma Polsat Box Go, która również oferuje możliwość oglądania Ligi Mistrzów. Początek meczu o godzinie 21:00. Transmisja meczu Real Madryt — Manchester City w telewizji na kanale Polsat Sport Premium 1 oraz w serwisie Polsat Box Go. *Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

* *Bądź na bieżąco! * *Obserwuj* *nas w Wiadomościach Google. *

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *