Liga Mistrzów

Transmisja meczu Arsenal – Bayern online i TV. Gdzie oglądać? –

Transmisja meczu online i TV. Gdzie oglądać?

Arsenal Londyn — Bayern Monachium to spotkanie ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów. Rywalizacja z Anglikami jest dla mistrzów Niemiec szansą na uratowanie właściwie już przegranego sezonu.

Bawarczycy praktycznie wypadli z batalii o obronę tytułu na krajowym podwórku. Kanonierzy natomiast imponują kapitalną formą w Premier League.

Pozostaje więc skupienie się na Lidze Mistrzów. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00.

W Bundeslidze zajmuje jednak drugie miejsce, a do pierwszego Bayeru Leverkusen traci aż 16 pkt. Pozostają więc europejskie puchary, by sezon nie poszedł na straty.

Dla odmiany Arsenal Londyn cały czas jest w grze o mistrzostwo Premier League. Londyńczycy zajmują pierwsze miejsce, jednak mają tyle samo punktów co Liverpool.

Jednak dzisiaj krajowe zmagania odchodzą na dalszy plan. Liga Mistrzów dla obu drużyn jest niezwykle istotna.

Platforma Polsat oferuje sześć kanałów Polsat Sport Premium 1-6, na których pokazywane są mecze najważniejszych rozgrywek klubowych na świecie w każdy wtorek i środę. Poszczególne spotkania poprzedzone są programami, w których eksperci komentują bieżące wydarzenia dotyczące konkretnych drużyn.

Fani mogą również liczyć na pomeczowe analizy, skróty i programy poświęcone rozgrywkom. Oprócz kanałów telewizyjnych dostępna jest również platforma Polsat Box Go, która również oferuje możliwość oglądania Ligi Mistrzów.

Początek meczu o godzinie 21:00. Transmisja meczu Arsenal Londyn — Bayern Monachium w telewizji na kanale Polsat Sport Premium 2 oraz w serwisie Polsat Box Go.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *