Paris Saint-Germain

Barcelona odwróciła losy meczu! Co za nos Xaviego! A to podanie? Bajka! –

Bajka! [WIDEO] Raphina otworzył wynik środowego starcia pomiędzy Paris Saint-Germain i Barceloną, a w drugiej połowie trafił ponownie, doprowadzając do remisu 2:2. Idealnym podaniem do Brazylijczyka popisał się w tej sytuacji Pedri. Barca poszła za ciosem i już po chwili do siatki trafił także Andreas Christensen.

Barcelona, przegrywając w Parku Książąt z Paris Saint-Germain 1:2, operowali futbolówką tuż za własną połową boiska. Kiedy piłka trafiła do Pedriego, 21-latek długo się nie zastanawiając, spojrzał przed siebie i przerzucił futbolówkę nad obroną gospodarzy. Piłka trafiła wprost na nogę wbiegającego Brazylijczyka, który strzałem z powietrza dał Barcelonie upragniony remis. Dla Pedriego był to jeden z pierwszych kontaktów z piłką.

Xavi miał też nosa do zmiany w przypadku Andreasa Christensena. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gracz Barcy wyskoczył do piłki i strzałem głową wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Przed przerwą Barcelona prowadziła 1:0, ale tuż po przerwie w trzy minuty po golach Ousmane Dembele i Vitinhii gospodarze objęli prowadzenie. Duma Katalonii dokonała jednak kapitalnego zwrotu akcji i znów znalazła się bliżej awansu do półfinału Ligi Mistrzów.

*Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. * *Bądź na bieżąco! * *Obserwuj* *nas w Wiadomościach Google. *