ORLEN Wyścig Narodów

Conocemos los equipos del ORLEN Wyścig Narodów –

ORLEN Wyścig Narodów to wyjątkowa impreza kolarska, ciesząca się coraz większym uznaniem oraz rosnącym zainteresowaniem. Czesław Lang, odpowiedzialny za organizację wyścigu, podkreśla unikalną szansę, jaką daje on młodym kolarzom.

Impreza składać się będzie z pięciu pasjonujących etapów, które odbędą się od 15 do 19 maja. Wyścig ten wyróżnia się także tym, że jest częścią prestiżowego cyklu UCI Nations Cup U23, z udziałem reprezentacji krajów oraz klubów z kolarzami do 23 lat.

Ważną cechą tej imprezy jest brak komunikacji z dyrektorami sportowymi za pomocą radia, co sprawia, że kolarze muszą podejmować decyzje samodzielnie. Takie podejście sprawia, że rywalizacja jest bardzo emocjonująca.

Każda ekipa ustala swoją taktykę, jednakże na trasie niespodziewane sytuacje wymagają błyskawicznych reakcji. Czesław Lang, szef organizatora wyścigu, podkreśla, że ORLEN Wyścig Narodów to wydarzenie, na które zwracają uwagę wszyscy miłośnicy kolarstwa, ponieważ to właśnie tutaj można zobaczyć błysk talentów.

Przykładem jest Olav Kooij, który wygrał wyścig w 2020 roku i obecnie cieszy się uznaniem jako zawodnik grupy Visma Lease a Bike. Lista uczestników, którzy przełamali się w ORLEN Wyścigu Narodów i teraz startują w elicie, jest imponująca, a obejmuje nazwiska takie jak Marijn van den Berg.

Jest to wyraźny znak, że wyścig ten jest doskonałą platformą dla młodych talentów, którzy chcą rozwijać swoją karierę kolarską. Wydarzenie jest ściśle wspierane przez firmę ORLEN, która jest jego sponsorem tytularnym od pierwszej edycji.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *