DOZE Energy Drink

Napoje DOZE od Buddy. Cena, smaki, gdzie kupić, DOZELAND. Wszystkie informacje –

Kamil “Budda” Labudda oficjalnie wprowadza na rynek markę DOZE, na którą czekało wielu fanów. Już jutro napoje energetyzujące w dwóch wariantach trafią do sklepów sieci Żabka na terenie całej Polski. Marka DOZE to coś więcej niż zwyczajny napój w puszce – to nowa idea, która daje przedmiotom osobowość. Produkty, nad którymi Budda pracował 18 miesięcy, będą dostępne w wersji klasycznej i bez cukru.

Mimo że to dopiero początek, Budda ma ambitne plany dotyczące rozwoju marki i tworzenia zaangażowanej społeczności wokół niej. Całe przedsięwzięcie już teraz zatrudnia 87 osób i generuje imponujące wyniki. Wkrótce po premierze napojów energetyzujących, paleta produktów zostanie uzupełniona o kolejny, bez żadnych ograniczeń wiekowych. Wraz z wprowadzeniem napojów DOZE do sprzedaży, rozpoczął się również projekt DOZELAND, obejmujący 55 tys.

m2 powierzchni. To miejsce, w którym bije serce marki DOZE, oferujące tor do driftu, strefę relaksu, strefę wodną i off road. Więcej informacji na temat DOZELAND można znaleźć na stronie dozeland.pl oraz kanałach należących do Buddy.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *