GKS Katowice

Znowu emocjonująca dogrywka w walce o mistrzostwo Polski! –

Finał Tauron Hokej Ligi nabiera tempa, a emocje sięgają zenitu. Po pięciu spotkaniach zespół GKS-u Katowice prowadzi 3:2 w serii do czterech zwycięstw. Ostatnie starcie z Re-Plast Unią Oświęcim w Katowicach przyniosło dogrywkową wygraną drużyny gospodarzy 7:6.

Mecz był zacięty i emocjonujący od samego początku. W pierwszej tercji Joanna Monto zdobył bramkę, zapewniając prowadzenie GKS-owi Katowice. Jednakże, kolejne minuty trzeciej tercji przyniosły zaciętą walkę, a ostateczne zwycięstwo wymagało dogrywki.

Zespół Marka Kaleinikovasa wyrównał wynik, prowadząc do decydującej dogrywki. Tam drużyna z Katowic okazała się lepsza, zapewniając sobie prowadzenie w serii. Teraz rywalizacja przenosi się ponownie do Oświęcimia, gdzie 12 kwietnia o godzinie 20.30 odbędzie się kolejne starcie.