Fame MMA

Strzał” potwierdza krążące plotki! “Dam mu po gębie, bajka” –

Najsłynniejszy w Polsce świadek koronny zadzwonił w trakcie jednego z programów Clout MMA do swojego oponenta, który odpowiedział mu wyzwiskami. Niedawno na YouTube pojawił się oficjalny trailer ich starcia. Wydawało się nieprawdopodobne, że jest to prawda, ale najsłynniejszy w Polsce świadek koronny potwierdził te informacje i zdradził motywy, dla których będzie walczył. Trailer walki “Masy” z Murańskim pojawił się na kanale “Masa vs Muran”.

Mnóstwo osób uznało, że cienka granica, na której freak-fighty i tak balansowały, została w tym momencie przekroczona. Nowe światło na sprawę rzucił włodarz federacji Fame MMA, Michał “Boxdel” Baron. “Ciekawostka Boxdelowa 1: Walka Masa vs Murański miała na 95 proc. odbyć się na Clout, ale testowano wydźwięk za pośrednictwem nowo-utworzonego kanału YouTube, by nie wiązać tej walki z federacją.

Niezła strategia! Do Masy WYKONANO telefon ze studia na programie Najman vs Murański gdzie obecny był współwłaściciel Clout MMA” — napisał Boxdel na portalu X.

Federacja Clout momentalnie zdementowała ten wpis. “NIGDY nie planowaliśmy takiej walki. Nie prowadziliśmy takich rozmów, negocjacji.

Nie było takiego tematu. Michał, jeśli masz jakieś dowody w sprawie prowadzenia takich rozmów, to śmiało publikuj” — napisał oficjalny profil. Od tej pory pojawiły się nowe informacje. Ten zaprzeczył jednak tym informacjom.

— Moja federacja ma być stricte sportowa i nie stoimy za organizacją walki Jacka Murańskiego z “Masą”. Nie mamy z tym nic wspólnego. Dementuję to raz na zawsze — powiedział Mikołaj Potocki w oświadczeniu przesłanym do kanału “Psychotrop” na Youtubie. Na kanale “Goniec” Jarosław “Masa” Sokołowski potwierdził, że zawalczy.

— Kto walczy w tych freakach? Murański, Najman i Misiek z Nadarzyna. To jest świat zboczonego sportu. Owszem, wystąpię w nim ze względu na pieniądze.

Dostałem bardzo lukratywną umowę. Mam tutaj gościa, który jest przestępcą, dam mu po gębie i jeszcze mi za to zapłacą. Bajka, zgadzam się — przyznał otwarcie.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *