Fame MMA

Zawodnik FAME MMA kłamał. Mamy informacje na temat kontrowersyjnej walki –

Wiemy, co z kontrowersyjną walką. Wykluczony przez organizację FAME MMA Marcin Dubiel miałby zawalczyć na najbliższej gali?

Takie informacje krążyły po internecie, a ochoczo rozgłaszał je także Adrian “Polak” Polański, który wprost przyznawał, że to on jest rywalem wspomnianego influencera. Teraz jednak wszystko stało się jasne!

Federacja przerwała milczenie i zdementowała wieści o tym pojedynku, a swoje wyjaśnienia przekazał również sam Polański. Wszystko jasne.

Karta FAME MMA 21 skrywa jeszcze dwie nieogłoszone walki. Dlatego internet wciąż huczy od plotek, kto może pojawić się w oktagonie.

Od pewnego czasu pojawiały się nieoficjalne doniesienia, że w jednym z pojedynków zobaczymy Marcina Dubiela. Freak fightowa organizacja raz zdążyła już zaprzeczyć tym informacjom, ale ostatnio przybrały one na sile.

Powód? Przywołany wcześniej Polański ogłosił, że to on zawalczy z Dubielem na FAME 21.

Dlatego federacja postanowiła przerwać milczenie i ostatecznie uciąć te spekulacje. Przypomnijmy, że wyrzucili oni Dubiela po tym, jak w zeszłym roku wybuchła afera Pandoragate.

Teraz opublikowali na swoim profilu w serwisie X krótki wpis, w którym zaprzeczają o planach na zorganizowanie takiego starcia. “Dementujemy słowa Adriana Polańskiego na temat rzekomej walki z Marcinem Dubielem na FAME 21.

Nigdy nie było takiej walki w planach” — napisało FAME MMA. Niedługo po tym wątpliwości definitywnie rozwiał także Adrian Polański, który wyjaśnił wszystko na swoim profilu na Instagramie.

— Był to prank primaaprilisowy. […] Wrzuciłem to, potem menago mówi: dawaj, ciągniemy to dla beki.

Bait poszedł dalej. Z tego, co zauważyłem, ludzie się oburzyli bardzo.

No słuchajcie, jak mam być z wami szczery, to rozmowy o takiej walce nie było. Chociaż z Dubielem rozmawiałem o tym tak naprawdę z dwa lata temu i przybijał się, że będzie taka walka.

Z FAME takiej rozmowy nie było — powiedział Polak. Jednocześnie potwierdził, że na FAME 21 zmierzy się z Rafałem “Takefunem” Górniakiem.

*Dziękujemy, że przeczytałeś/eś nasz artykuł do końca. * *Bądź na bieżąco!

* *Obserwuj* *nas w Wiadomościach Google. *

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *