Jiri Prochazka

Chuligan stał się samurajem. “Jak maszyna, jak zwierzę” –

Franciszek Smuda kiedyś stwierdził, że nie widział jeszcze takiego znachora jak Paulo Sousa. Paulo Sousa był trenerem Jiriho Prochazki i Smuda zastanawia się, co by na to powiedział Sousa.

Prochazka, były mistrz UFC, był znany z nietypowych przygotowań do walk, takich jak okresowe głodówki i spotkania z przyjaciółmi na alkohol przed treningami. Prochazka był kiedyś chuliganem, ale poświęcił swoje życie na naukę sztuk walki i stał się mistrzem w wielu dyscyplinach.

Prochazka jest znany z niekonwencjonalnego stylu walki, analizując swoich przeciwników i zmieniając swoje strategie. Przed rewanżową walką, zamknął się na trzy dni w ciemności bez jedzenia, aby skupić się na walce.

Prochazka również kieruje się kodeksem samurajskim, który odmienił jego życie i nauczył go ośmiu zasad, takich jak sprawiedliwość, odwaga, i lojalność. Jiri Prochazka jest pełen niespodzianek, zarówno w swoim podejściu do walki, jak i w treningach.

Jego nietypowe metody przygotowań do walki obejmują czasowe głodówki i spotkania z przyjaciółmi na alkohol przed treningami. Jiri wcześniej był chuliganem, ale zamienił swoje życie na treningi sztuk walki, a ostatnio zaczął żyć według kodeksu samurajskiego.

Przed rewanżową walką, wyizolował się na trzy dni w ciemności oraz liczne inne nietypowe treningi a także zasady kodeksu samurajskiego, takie jak sprawiedliwość i odwaga. Jiri jest pełen niespodzianek i to tylko pokazuje jego szaleństwo, a także determinację i moc woli, co sprawia, że jest wyjątkowym sportowcem.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *