Bartosz Zmarzlik

Przyjechał po motocykl? Odwiedził Zmarzlika – .

Aukcja z udziałem motocykla Bartosza Zmarzlika podczas tegorocznej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy była ogromnym sukcesem. Motocykl został wylicytowany za kwotę 116 100 złotych, co było jednym z największych osiągnięć aukcji. Nagroda została przekazana zwycięzcy, panu Remigiuszowi, a w trakcie tego wydarzenia pojawił się Szymon Woźniak.

Całkowity dochód z aukcji wyniósł aż 281 879 118,07 złotych. W akcji wzięło udział wielu sportowców i środowisko żużlowe również zaangażowało się w pomoc. Bartosz Zmarzlik wystawił na licytację swój motocykl, który wzbudził ogromne zainteresowanie.

Ostateczna kwota za motocykl wyniosła 116 100 złotych, a przekazanie nagrody dla zwycięzcy odbyło się 12 kwietnia, gdzie pojawił się Szymon Woźniak, były klubowy kolega Zmarzlika. Szymon Woźniak odwiedził Bartosza Zmarzlika, aby złożyć mu życzenia urodzinowe i – jak napisał w mediach społecznościowych – cieszyć się dodatkową okazją. Motocykl Mistrza Świata 2023 został wylicytowany na rzecz Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i trafił w ręce jednego z partnerów, Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu.

Woźniak podkreślił jednak, że to tylko żart, a w najbliższym czasie będzie coraz mniej czasu, ponieważ zbliża się start nowego sezonu PGE Ekstraligi.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *