The Crew

Kupił grę dziewięć lat temu. Teraz dostał zwrot pieniędzy. Co się stało? –

Teraz dostał zwrot pieniędzy. Co się stało? Zawsze warto walczyć do końca.

Ostatnio udowodnił to jeden z graczy, który był niezadowolony z działania Ubisoftu – jednego z największych producentów gier wideo. Dzięki swoim działaniom udało mu się uzyskać od PlayStation zwrot pieniędzy za grę, która ma już dziewięć lat. Ta nagle przestała działać.

Otrzymał zwrot 95 dol. Swoją bardzo ciekawą historią ostatnio podzielił się jeden z fanów gier wideo. “xgx2080”, bo taki pseudonim na platformie Reddit ma ta osoba, opowiedział internautom, jak udało mu się otrzymać zwrot aż 95 dol.

za grę, która przestała mu działać. Co ciekawe, było to dość łatwe zadanie. “Kupiłem grę w 2015 r. i od tego czasu nie grałem w nią zbyt wiele, a 31 marca 2024 roku po dziewięciu latach skontaktowałem się z obsługą PlayStation, aby uzyskać zwrot pieniędzy, ponieważ gra już nie działa, i ku mojemu zaskoczeniu faktycznie zwrócili [pieniądze — przyp.

red.]” – napisał xgx2080. Mowa o grze The Crew, która została wydana w 2015 r. przez Ubisoft.

Ostatnio Francuscy deweloperzy zamknęli serwery online w tym tytule. Jak się okazało, skutkowało to też niedziałaniem trybu singleplayer. Tak więc powodem zwrotu był fakt, że ta gra po prostu przestała działać.

*Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. * *Bądź na bieżąco! * *Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

*

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *