Legia Warszawa

Goncalo Feio zaatakował w hotelu. “Ofiara” nie wytrzymała. Odsłaniamy kulisy –

Goncalo Feio, były trener Rakowa, powraca do Częstochowy w nowej roli, tym razem jako trener Legii. Rozstanie z poprzednim klubem było burzliwe, związane z incydentami z kierownikiem drużyny Kamilem Waskowskim. Feio rzekomo zaatakował fizycznie Waskowskiego po spięciu podczas treningu, a później miało dojść do kolejnego incydentu w hotelu.

Feio stanął na stanowisku, żądając dymisji kierownika, ale trener Papszun nie opowiedział się po żadnej ze stron, co skłoniło Feio do odejścia z klubu. Mimo swojego zaangażowania, Feio miał problemy z kontrolą emocji, co zaowocowało kolejnymi spięciami, także z innymi członkami sztabu. Po rozstaniu z Rakowem, Feio znajdował pracę w innych klubach, a teraz został trenerem Legii.

Jednak jego powrót do Częstochowy na mecz przeciwko Rakowowi może być momentem pełnym napięcia, gdyż spotka osoby, z którymi wcześniej miał konflikty. Goncalo Feio, mimo problemów ze zdolnością kontrolowania emocji, nadal zdobywał nowe doświadczenia i szanse w świecie piłki nożnej.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *