Legia Warszawa

Legia zepsuła plany Goncalo Feio. Miał niespodziewaną propozycję! –

Miał zaskakującą ofertę! Jak podają media, Goncalo Feio przed przejęciem pierwszej drużyny Legii Warszawa miał zupełnie inne plany na najbliższe miesiące. Wedle podanych informacji, szkoleniowiec miał zostać ekspertem Telewizji Polskiej podczas zbliżających się piłkarskich Mistrzostw Europy, które rozpoczynają się w połowie czerwca.

Goncalo Feio, gdyby nie angaż w Legii, z dużym prawdopodobieństwem byłby jednym z ekspertów TVP na EURO 2024″ – przyznał Tomasz Włodarczyk podczas niedzielnego programu “Pogadajmy o piłce” na YouTube. Portugalczyk ma już za sobą debiut na ławce trenerskiej wojskowych. Portugalski szkoleniowiec związał się z klubem ze stolicy umową, która będzie obowiązywała do końca sezonu 2024/25.

“Identyfikujemy Goncalo Feio jako jednego z najlepszych trenerów młodego pokolenia w Polsce, który ma odpowiednie umiejętności, ambicję, wiedzę i talent do prowadzenia zespołów mających wysokie aspiracje” — powiedział Jacek Zieliński, dyrektor sportowy klubu cytowany przez oficjalną stronę Legia.com. Nie miał okazji wykazać się jeszcze na największej krajowej scenie (Ekstraklasa), ale praca w I-ligowym Motorze Lublin w roli pierwszego trenera pokazała, że potrafi wyciągnąć z piłkarzy więcej, niż teoretycznie ich na to stać i na co pozwalają warunki, w których przychodzi mu pracować”. *Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

* *Bądź na bieżąco! * *Obserwuj* *nas w Wiadomościach Google. *

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *