UFC 300

UFC: Skandal przed walką. Rosjanin zaatakował kibica [WIDEO] –

Rosjanin pobity kibica [WIDEO]

Do skandalicznego wydarzenia doszło podczas gali UFC 300. Wychodzący do swojej walki rosyjski zawodnik, Arman Carukjan dał się sprowokować jednemu z kibiców, który pokazał mu “środkowy palec”. Rosjanin nie wytrzymał nerwowo i natychmiast rzucił się na nierozważnego mężczyznę, wyprowadzając kilka ciosów na jego głowę. Całe zdarzenie zostało nagrane.

Zawodnik nie zastanawiał się ani sekundy, gdy zauważył bezmyślne zachowanie fana. Natychmiast zrobił krok w tył i wyprowadził kilka bolesnych ciosów na głowę “żartownisia”. Całe zdarzenie zostało bardzo dobrze nagrane, gdyż w chwili wyjścia rosyjski gwiazdor miał przed sobą kamerę. Pojedynek trwał pełne trzy rundy.

Sędziowie niejednogłośne zwycięstwo na punkty przyznali Rosjaninowi o armeńskich korzeniach. Po starciu nie mówiło się o jego sukcesie w klatce, a wydarzeniu, które miało miejsce tuż przed wejściem. “Chciałem mu oddać. Nikt nie ma prawa pokazywać mi “środkowego palca”.

Bez znaczenia kim jesteś, dostaniesz ode mnie w twarz” — stwierdził wprost. Zawodnik przyznał, że jeśli ktoś chce mu pokazać taki gest, to najlepiej, jakby był 200 metrów od niego. “Wtedy cię nie trafię. Ale jeśli jesteś obok, to dzieje się automatycznie.

Jestem Rosjaninem, nie róbcie tego” — ostrzegł na koniec.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *