Michał Probierz

Boniek ostrzega przed Euro 2024. “Tak w życiu nic nie osiągniemy” –

Polacy mają trudny los w fazie grupowej mistrzostw Europy, z konfrontacją z mocnymi drużynami takimi jak Holandia, Austria i Francja. Eksperci wyrażają wątpliwości co do szans naszej reprezentacji na sukces. Michał Probierz, obecny trener drużyny, podkreśla konieczność udowodnienia swoich umiejętności piłkarskich. Pierwszy mecz z Holandią odbędzie się 16 czerwca w Hamburgu, a następnie Polacy zmierzą się z Austrią i Francją.

Były prezes PZPN również podkreśla potrzebę walki i możliwość osiągnięcia sukcesu na boisku, zaznaczając, że w piłce nożnej wszystko jest możliwe. Wypowiedzi Bonka koncentrują się głównie na konieczności zapomnienia o niedawnej porażce z Walią, zaznaczając, że trzeba skupić się na przyszłych wyzwaniach, aby osiągnąć sukces. Podkreśla on, że powtarzanie błędów z przeszłości nie przyczyni się do osiągnięcia celów. Dodaje, że planuje osobiście obejrzeć mecz z Holandią, co podkreśla zaangażowanie i wsparcie dla drużyny.

To była wyczerpująca lektura. Dziękujemy, że dotarłeś do końca artykułu. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *