Grand Theft Auto

GTA 6 może pobić aż siedem rekordów Guinnessa! Oto wszystkie z nich –

Znamy już głównych bohaterów, miejsce akcji, rok premiery oraz fakt, że gra ta będzie przełomowa. Szósta odsłona Grand Theft Auto przybędzie ze mnóstwem innowacji, a także zaoferuje graczom wiele nowych doznań. Według jednego z fanów, premiera gry może także przynieść Rockstarowi aż siedem rekordów Guinnessa.

Na horyzoncie czai się siedem rekordów Guinnessa! Dzień premiery GTA VI to moment, na który czeka miliony ludzi na całym świecie. Chwila, gdy gra oficjalnie zadebiutuje na rynku, będzie przełomowa.

Można nawet powiedzieć, że dla wielu w tym momencie świat się zatrzyma. Być może to również będzie prawda dla samego Rockstara. Lata pracy amerykańskiego giganta mogą w końcu zostać wynagrodzone.

W ręce Rockstara trafią również ogromne, prawdopodobnie rekordowe pieniądze. Wszystko wskazuje na to, że może to być ponad miliard dolarów. W tej kwestii Rockstar może pobić rekord Guinnessa.

GTA VI może stać się grą, która najszybciej osiągnęła miliard dolarów. Jak przewidział jeden z fanów, może to być tylko jeden z siedmiu rekordów Guinnessa, które mogą zostać pobite przez Rockstara i ich grę. Dodatkowo, entuzjazm związany z GTA VI jest tak ogromny, że wydaje się, że tylko kataklizm mógłby zatrzymać Rockstara przed zdobyciem tych rekordów.

Ostatecznie, wszystkiego dowiemy się jednak w dniu premiery, która zaplanowana jest na 2025 r.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *