Łudogorec

Niesamowita forma ulubieńca Michała Probierza! Znowu zachwycił –

Gol na 1:0 dla Łudogorca padł w 18. minucie meczu w plecy akademików w Piekarzowie z 4. drużyny w kolejce bułgarskiej ekstraklasy. To już jedenaste ligowe trafienie 26-letniego pomocnika w tym sezonie ligowym. Goście od 53. minuty grali w dziesiątkę.

Reprzecent Polski występował m.in. w Pogoni Szczecin, KRC Genk i Fortunie Duesseldorf. Wystąpił w podstawowym składzie m.in.

w obu barażowych meczach o awans na Euro 2024 – wygranym 5:1 w Warszawie półfinale z Estonią (strzelił wówczas efektownego gola) i zwycięskim w rzutach karnych finale z Walią w Cardiff. Broniący tytułu Łudogorec prowadzi zdecydowanie w tabeli bułgarskiej ekstraklasy z dorobkiem 72 punktów. *Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.