Robert Lewandowski

Robert Lewandowski mogą być zdenerwowany! Wszystko za sprawą sędziego. Nie ma złudzeń! –

Nie ma złudzeń! Arbiter powinien podyktować rzut karny na rzecz Roberta Lewandowskiego. Były sędzia międzynarodowy Marcin Borski twierdzi, że faul na Guendoganem miał miejsce w 65. minucie, a niewykorzystany rzut karny mógłby odmienić losy spotkania.

Ronalda Araujo z Barcelony ukarano czerwoną kartką w 29. minucie, co przyczyniło się do osłabienia drużyny. Mecz zakończył się porażką Barcy z PSG, który awansował do półfinału LM. Sytuacja z 65. minuty stała się centrum kontrowersji, gdy Guendogan upadł po starciu z Vitinhą.

Pomimo domagań się karnego przez kibiców i sztab Barcelony, sędzia nie zdecydował się na podyktowanie rzutu. Marcin Borski uważa, że Barcelona została pokrzywdzona, a niewykorzystany karny mógłby sprawić, że wynik meczu byłby inny. Borski twierdzi, że decyzja arbitra miała istotny wpływ na wynik spotkania.

Borski kwestionuje decyzję sędziego w 29. minucie, gdy Ronaldo Araujo został ukarany czerwoną kartką. Istvan Kovacs postawił na pierwszy wariant, chociaż sytuacja mogła doprowadzić do różnych decyzji. W rezultacie PSG zwyciężyło, ale decyzje sędziowskie były punktem zapalnym, co według Borskiego miało wpływ na wynik meczu.

*Koniec artykułu. *

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *