FC Bayern Munich

Bayern Monachium w półfinale Ligi Mistrzów – Jeden gol zdecydował! [WIDEO]

Joshua Kimmich zdobył decydującą bramkę głową, przynosząc awans drużynie Thomasa Tuchela. Arsenal z kolei poniosło porażkę w Premier League z Aston Villą 0:2. W pierwszym starciu w Londynie Arsenal zremisował 2:2. Thomas Tuchel zwrócił się do kibiców przed meczem, prosząc o wsparcie i zdradził przewagę swojego zespołu nad Arsenalem.

Bayern przeważał w pierwszej połowie, ale później do ataku ruszyli goście. Mecz zakończył się remisem 0:0. W kolejnych minutach Arsenal przeważał w posiadaniu piłki. W 85. minucie Kimmich zdobył bramkę, zapewniając awans jego drużynie.

Bayern zagra w półfinale ze zwycięzcą drugiego ćwierćfinału, a fani Bayernu mają nadzieję przed starciem, bowiem Bayern wygrał najwięcej półfinałowych meczów w historii Ligi Mistrzów.