Girth N Turf FC

Zażartował z Wayne’a Rooney’a. Ten nie wytrzymał. “Powiedziałem żonie” –

Ten nie wytrzymał. Przedstawił on Rooneyowi żartobliwy plan treningów drużyny, które miały trwać już od samego rana. Były one oczywiście nieprawdziwe. Piłkarz mimo wczesnych godzin planowanego treningu zjawił się o czasie.

– Dzwoni do mnie rano i mówi: “Czyli co? Nie trenujemy?” – wyznał fanom Angry Ginge, śmiejąc się z całej sytuacji. W ostatnim czasie zakontraktowali oni do wspólnej gry byłą gwiazdę piłki nożnej – Wayne’a Rooney.

“Nie mogłem powstrzymać śmiechu”

Angry Ginge nie mógł się powstrzymać przy tej okazji, aby zrobić Rooneyowi mały kawał. Były piłkarz znający etykę pracy w profesjonalnych klubach piłkarskich nie miał żadnych wątpliwości i obiekcji, dotyczących tak wczesnych godzin spotkań w grze wideo. – Powiedziałem Rooneyowi: “Trening będzie od 8:00 do 11:00”. Następnego dnia około godziny 10 rano, leżałem w łóżku i próbowałem zasnąć.

Widzę jednak, że dzwoni Rooney – tłumaczył Angry Ginge w filmie na TikToku. – Rooney powiedział: “Czyli co? Nie trenujemy?”. Ja powiedziałem: “Co?

Co masz na myśli?” Doskonale już wiedziałem, że wstał z samego rana i nie mogłem powstrzymać śmiechu. Dalej mówił: “No cóż, od wpół do ósmej nie śpię z kontrolerem w rękach i dopiero teraz zrozumiałem, że sobie żartowaliście. Powiedziałem mojej żonie, że muszę zrezygnować z planów, ponieważ mam trening”.

Drużyna oczywiście nie bierze swoich treningów aż tak poważnie, co Rooney już zapewne wie. Są oni nastawieni głównie na grę dla zabawy. Girth N Turf FC często zaprasza różne gwiazdy do swoich odcinków oraz na swoje transmisje, aby zyskać popularność, natomiast stricte wyniki sportowe nie są ich priorytetem. *Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

* *Bądź na bieżąco! * *Obserwuj* *nas w Wiadomościach Google. *

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *