Bayern Monachium

Anglicy zaatakowani w “strzelaninie”. Dramatyczne wydarzenie i tragiczne skutki –

Dramatyczne konsekwencje spotkały drużyny Premier League! Po raz pierwszy od czterech lat, żadna z angielskich drużyn nie wystąpi w półfinale Ligi Mistrzów.

Bayern Monachium po zwycięstwie 3:2 w dwumeczu wyeliminował Arsenal. Ostatnie wyniki będą miały poważne konsekwencje dla klubów Premier League.

Brytyjska prasa ostro skrytykowała piłkarzy Pepa Guardioli i Mikela Artety. Media podsumowały występy klubów z Premier League zauważając dramaturgię tych spotkań.

Brytyjczycy są załamani po meczach Ligi Mistrzów, co określono jako dramat. Na okładce “The Times” pojawiło się nawiązanie do pseudonimu Arsenalu, “The Gunners”.

Pomeczowa relacja zatytułowana była “Outgunned”, sugerując, że Bayern przewyższył piłkarzy z północnego Londynu siłą ognia. Die Roten zakończyli marzenia Anglików o triumfie w Lidze Mistrzów.

“The Citizens” dominowali, lecz zespół z Madrytu okazał się być lepszy. Gazety rozważają decyzje takie jak zastąpienie piłkarzy, zwracając uwagę na wiarę piłkarzy Realu Madryt w zwycięstwo na Etihad Stadium.

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Bądź na bieżąco!

Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *