Samsung Galaxy

Samsung ogłasza skład drużyny Samsung Galaxy na Igrzyska w Paryżu 2024 –

W składzie drużyny znalazła się m.in lekkoatletka Ewa Swoboda oraz skateboardzistka Amelia Bródka. Pod hasłem “Niech wygra otwartość”. Łącznie, podczas Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024 Samsung wspiera 57 zespołów, w tym 44 z Europy – to największy skład drużyny w historii marki. Polskim akcentem w drużynie Samsung Galaxy jest obecność uznanych sportsmenek – lekkoatletki Ewy Swobody, która startuje w Igrzyskach Olimpijskich Paryż 2024, oraz skateboardzistki Amelii Bródki, olimpijskiej korespondentki.

Samsung zapewnia drużynie Samsung Galaxy dodatkowe wsparcie, aby umożliwić sportowcom maksymalizację ich potencjału podczas tegorocznych Igrzysk. “Niech wygra otwartość” to hasło przewodnie drużyny Samsung Galaxy, które wyraża przeświadczenie firmy Samsung, że dzięki otwartości każde nowe doświadczenie staje się znaczącym osiągnięciem, które otwiera nowe perspektywy i nieskończone możliwości. Wezwanie “Niech wygra otwartość” będzie realizowane z pomocą niezwykłych ambasadorek i ambasadorów, którzy znaleźli się w drużynie Samsung Galaxy. Dzieląc się swoimi podróżami i doświadczeniami pokażą, w jaki sposób Samsung pomaga sportowcom i fanom otwierać się na nowe możliwości dzięki swoim technologiom.

Każdy z drużyny Samsung Galaxy wie z pierwszej ręki, że otwarty sposób myślenia prowadzi do zwycięstwa, w sporcie i poza nim. Jestem dumna mogąc być częścią drużyny Samsung Galaxy. Otwartość jest dla mnie ważna nie tylko w sportowej rywalizacji – to wartość, którą kieruję się na co dzień. Tym bardziej cieszę się, mogąc znaleźć się w gronie sportsmenek i sportowców z całego świata wyznających podobne wartości.

Niech wygra otwartość! – mówi Ewa Swoboda. Reprezentując drużynę Samsung Galaxy mogę pokazać na światowej arenie jedną z najbardziej otwartych i wszechstronnych dyscyplin – skateboarding. Cieszę się, mogąc współpracować z marką, która reprezentuje wartości zbliżone do moich – mówi Amelia Bródka.

Od ponad 25 lat sportowcy i kibice z całego świata polegają na technologii mobilnej Samsung podczas sportowych rozgrywek i skorzystają z niej również w trakcie Igrzysk Olimpijskich w Paryżu w roku 2024 i kolejnych igrzysk. Partnerskie zaangażowanie firmy w Ruch Olimpijski będzie wkrótce świętować czterdziestą rocznicę i będzie kontynuowane do igrzysk w Los Angeles w 2028 r., gdzie innowacje Samsung w zakresie komunikacji bezprzewodowej, w tym wykorzystanie sztucznej inteligencji, rzeczywistości wirtualnej i rozszerzonej oraz łączności 5G, zmienią sposób, w jaki świat doświadcza Igrzysk Olimpijskich. Począwszy od Zimowych Igrzysk w Turynie w 2006 roku, firma z dumą wspiera Ruch Paralimpijski, umożliwiając sportowcom i kibicom z całego świata dzielenie się emocjami i inspirowanie dzięki rewolucyjnej technologii mobilnej. Zaangażowanie firmy w igrzyska paralimpijskie będzie kontynuowane aż do ich edycji w Los Angeles w 2028 r., gdzie wykorzystane zostaną innowacje Samsung w zakresie komunikacji bezprzewodowej, sztucznej inteligencji, rzeczywistości wirtualnej i rozszerzonej oraz łączności 5G.

*Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. *
*Bądź na bieżąco! *
*Obserwuj*
*nas w Wiadomościach Google. *
Materiał promocyjny Samsung

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *