Piłka Nożna

Koszmarny błąd PZPN! Podium Ekstraklasy powinno wyglądać inaczej –

W tym momencie sytuacja w czołówce ligi jest niezwykle interesująca. Użytkownik X na Twitterze zauważył, że z powodu zaniedbań Polskiego Związku Piłki Nożnej przez ostatnie 2 lata, Lech Poznań nie zajmuje trzeciego, lecz czwarte miejsce w tabeli, ponieważ Górnik Zabrze ma więcej zwycięstw. Wiceprezes PZPN, Wojciech Cygan, zareagował na ten błąd.

W 29. kolejce doszło do małej sensacji. Jagiellonia zgromadziła najwięcej punktów po 28 rozegranych meczach, z lekką przewagą nad Śląskiem Wrocław i Lechem Poznań. Górnik zrównał się z Kolejorzem w tabeli, co wywołało dyskusję na temat kolejności.

Okazuje się, że zgodnie z oficjalnymi dokumentami zatwierdzonymi przez PZPN, Górnik powinien być sklasyfikowany przed Lechem, biorąc pod uwagę różnicę bramek ze wszystkich meczów, jednak regulaminy te nie zostały wdrożone w czasie. Użytkownicy, zajmujący się statystykami, podkreślili to zaniedbanie, co spotkało się z uznaniem kibiców i ekspertów. Wiceprezes PZPN zareagował na sygnał o błędzie, deklarując przekazanie go odpowiednim osobom.

Ta sytuacja wywołała duże zainteresowanie i dyskusje w środowisku piłkarskim.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *